| Krosa a întrebat:

Dragilor dati-mi niste sfaturi imi place de un tip si nu stiu cum sa fac sa ma placa mai mult ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pai daca are fb ai putea sa-i dai like la poze, postari.
daca il vezi pe la scoala uita-te dupa el mai insistent asa, treci pe langa el: ce baiat frumos etc chestii din astea laughing
fai ochi dulci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii atragi atentia sa stie ca existi. Fii naturala. Sa incerci sa intri in discuti cu el, sa fi putin mai tupeista

| Magnum27 a răspuns:

Imbracate f bine si fa-ti parulwinking ( parul conteaza mult la cum arati ) macheazate si date pe langa el