| sokeging a întrebat:

Dupa 18 ani, daca nu ai stabilit relatie de prietenie cu nicio persoana e greu sau imposibil sa-ti creezi relatie de prietenie mai incolo?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti poti face prieteni sau o relatie la orice varsta.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Poți să-ți faci prieteni și la 80 de ani.

| lpavel a răspuns:

NU, nu e greu dar nu prea iti mai ramane timp, asta-i adevarul! Daca unei persoane i-a fost usor sa-si faca prieteni pana la 18 ani, la fel de usor ii va fi si la 60 de ani NUMAI sa aiba timp!

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Acelei persoane o sa-i fie putin mai greu sa creeze relatii de prietenie intrucat este lipsita de experienta, nu are asa-zisele "social skills".

Totusi, nu este imposibil! Atata timp cat ai timp si determinare atunci poti face tot ce vrei!

Poti sa gasesti usor prieteni la facultate, la locul de munca sau chiar si in alte parti...
Nimic nu este imposibil! Totusi o sa fie putin mai greu pana te obisnuiesti cu socializarea.

Succes!

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu e imposibil happy