| kiko_3973 a întrebat:

Cum sa creezi o prietenie buna si apoi sa ajungi la o relatie? Sfaturi si opinia voastra...big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca odata ce esti imprietenit si amica te vede cuminte si om de treaba se indragosteste si vrea o relatie.

| forever4you a răspuns:

Hmmthinking pai la fel a inceput relatia mea cu iubitul meu actual,ne-am cunoscut prin prieteni comuni,invatand la aceeasi scoala insa niciodata nu am vorbit unul cu altul si prieteni nostri ne-au facut cunostinta,la scoala vorbeam unul cu altul eram foarte buni prieteni, pana cand intr-o seara el si-a marturisit sentimentele fata de mine unei prietene, prietena mi-a spus mie si am mai facut noi ce-am mai facut de-am ajuns sa fim impreuna din octombrie 2010 pana azitongue

Acum incearca sa te apropii de el, sau daca aveti prieteni comuni, roaga-i sa-ti faca cunostinta cu elhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina_2871 a răspuns:

Cel mai bun sfat ar fi sa nu te lasi lasata de val...sunteti prieteni ff buni daca el vrea sa ramaneti asa este bine pentru ca, daca va veti apropia mai mult nu va mai fi ca la inceput(stiu asta din propia experienta ) poate dupa ce va veti certa va vrea sa ramaneti prieteni dar uh nu o sa ii mai poti spune orice parerea mea :* sau poate nu o sa mai vrea sa ramaneti prieteni cel mai bine e sa-ti ti prietenii aproapee... Sfatul meu e sa ramaneti doar prieteni :* eu cred ca asa e mai bine:*
POP pa pa :*
Sper sa-ti fie de folos raspunsu meu:*!