| andrei1121 a întrebat:

Dupa ce am depus fisa de inscriere la lice (sunt a 8 a) si plec astazi la tara pot sa ma inscrie parinti cand apare aia la ce liceu am intru?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,cu buletinul lor si al tau, daca reiese di cele doua acte acelasi nume si aceeasi adresa, ori dovada de tutela legala, daca nu corespunde numele.Nu te pot inscrie si fratele sau sora, chiar daca sunt majori si aveti acelasi nume si adresa.

| gabryelm3 a răspuns:

Din cate stiu eu da, trebuie sa le dai doar acel dosar cu documentele pe care ti le cer ei la liceul la care intri.