| zuzu_3087 a întrebat:

Dupa ce am pus pozele ca sa fac un filmulet in proshow cum salvez?:-s Daca dau "save as" si introduc numele se salveaza dar nu mi se deschide decat in proshow si imi arata cum l-am facut

2 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Save as inseamna salvaza ca(adica tip document, format diferit de cel real).
Poti salva in mai multe moduri, de obicei sunt optiuni una langa alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand dai optiunea "save as", iti apare o noua fereastra...Si iti apare sa iti introduci numele si imediat sub, sub ce tip(exemplu. txt,. html,. avi,. jpg, etc)...