| zuzu_3087 a întrebat:

Dupa ce am pus pozele ca sa fac un filmulet in proshow cum salvez?:-s Daca dau "save as" si introduc numele se salveaza dar nu mi se deschide decat in proshow si imi arata cum l-am facut

3 răspunsuri:
| zuzu_3087 explică:

Pai eu vreau sa mai trimit filmuletul asta cuiva cum pot face asta?

| kamikaze a răspuns:

E normal sa ti se deschida doar in proshow unde crezi tu ca ar trebui sa se deschida?sad

| allinush a răspuns:

Buna.Nu dai save as ca asa nu merge... dai la create si apoi executable si gatawinking