| Neymar2 a întrebat:

Dupa ce am terminat liceul, profil : stinte sociale, ce facultate pot urma?

Dau funda + vote

2 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Pai filologie, drept...

| Lavinia218 a răspuns:

Pay asta trebuie sa decizi tu happy ce iti place, eu as face stiinte economice internationale. dar daca dai la o fac trebuie sa iti placa! degeaba dai la medicina daca tie ti se face rau daca vezi sange.cv de genu! ai multe optiuni sa stii. gandeste-te ce iti place si in ce domenii te-ai pricepe! Fa o lista cu optiunile tale si cu niste argumente, iar apoi posteaza lista aici! atunci vei primi raspunsuri mai folositoare zic eu! Succes!