| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce faci sex in cit timp afli ca esti insarcinata?

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca nu-ti vine urmatorul ciclu ai ramas insarcinata.

nony
| nony a răspuns:

Poi de care sex faci.lumineaza-ne.Vrei sa ramai insarcinata? Eu stiu o prietena care face sex neprotejat zi de zi.si inca nu a aflat ca este insarcinatahee hee. Tu de unde stii ca poti sa ramai insarcinata?

| psiholoaga a răspuns:

Cam dupa 20 de zile de la actul sexual neprotejat rezultatul unui test de sarcina este relevant.

| littlesunshine a răspuns:

In 14 zile de la concepere ai si tu rabdare, si apoi in a 15-a zi iti cumper un test de sarcina. Si atunci vezi ce se intampla. happy
Bafta!

| littlesunshine a răspuns:

In 14 zile de la concepere ai si tu rabdare, si apoi in a 15-a zi iti cumper un test de sarcina. Si atunci vezi ce se intampla. happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
După prima săptămână se formează anticorpii.
Pentru o exactitate lipsa menstrei este primul semn al sarcinii.
După 15-20 de zile de la presupusul contact neprotejat poţi face un test de sarcină pentru un răspuns relevant.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cate zile afli ca esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 40 zile