| Bubuu a întrebat:

După ce mă joc un joc downloadat peste 10 minute scrie POWER SAVING MODE şi se închide şi se deschide doar dacă îl închid de la unitate şi îl deschid. Ce are? Trebuie să reinstalez windowsul? Scuze pentru categorie. Fundiţă...

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Iti recomand sa downloadezi advanced system care 4 si sa dai un quick care +deep care. Apoi la toolbox :Clean(Privacy Sweeper,Disk Cleaner) Repair(Shortcut Fixer, Disk Doctor, Win Fix) Security(Security Holes Scaner) Control (Empty folder scanner) Daca ai nelamuriri da-mi un mesaj. http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Incepe sa ti se distruga placa de jocuri. Da ar tb sa reinstalezi wondowsul si sa o schimbi.
SUCCES happy am patit si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai luat vreun virus sau pur si simplu are nevoie de o reimprospatare pcul tau. De preferat reinstal windowsul, mai ales daca au trecut 6 luni de cand l-ai instal ultima data.