| TiTanS a întrebat:

Dupa ce sa invat matematica si lb. romana pentru capacitate? (mai este o saptamana) ca dupa caietul din clasa nu prea am ce sa invat...

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Buna! La matematica ai putea sa faci rost de niste variante de capacitate, iar la lb. romana trebuie neaparat sa faci rost de comentariile pentru literatura, si deasemena la gramatica sa exersezi. Profesorii nu v-au spus din ce sa invatati? Trebuie sa va fi spus din ce.Iti poti intreba si colegii. Bafta!