| AylinS a întrebat:

Dupa ce semne va dati seama ca va place un tip cu care nu vorbiti si care e timid?
Voi cum ati proceda daca ati fi timizi, dar v-ar placea o fata?

7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Ha ha love struck eu am avut parte de asa ceva.si pana la urma am fost impreuna.deci: a inceput prin a ma saluta, a ma intreba ce fac, daca aveam teze(eram in aceiasi sc) venea in pauza si imi ura succes. Apoi a inceput sa imi dea niste commenturi mai "hot" pe fb( fata in fata n-avea curaj sa imi spuna vreo ceva) apoi mi-a trimis msj privat pe fb si a zis ca is ff frumoase pozele mele si apoi m-am bagat in seama cu el pe fb.m-a intr de prieten bla bla. cand eram la scoala imi mai cerea o tigara, un foc, se mai baga in seama cu mine din cand in cand si pana la urma i-a venit curajul sa ma intr daca vreau sa fim impreuna(pe fbhee hee ). si cam asta a fost. Si e logic ca mi-am dat seama pentru ca nu orice baiat e asa atent cu o fata daca nu are interes pentru ea.adica na.el intreba tot timpu ce fac etc.m-a luat in brate de cateva ori fara sa scoata vreun cuvant.

Baftawinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Inimawinking

| Mimi58 a răspuns:

Cand se rusineaza de tine si rade la fiecare faza care o zici si o faci si nu vrea sa vorbeasca cu tine laughing)
FUNDA? PLZ

| Joe_9187 a răspuns:

Daca isi schimba comportamentul in prezenta ta, daca te priveste cu coada ochiuluilaughing sau daca se intereseaza de tine... nu stiu, sunt multe feluri de a reactiona

| Psihom a răspuns:

De obicei un baiat timid se uita la fata si va spera ca nu va fi prins.In cazul in care fata il "prinde" pe baiat el va schimba directia ca si cum se uita in acea parte din trecere.(ca si cum in spatele tau ar fi niste tablouri).Nu va avea puterea sa te "infrunte" adica sa continuie sa se uite sau sa-ti "arunce" un zambet.

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Pai,dupa ochii lui atunci cand se uita la tine

| Lore1000 a răspuns:

Ii bagi un cutit in spate si vezi daca urla