| Pighy97 a întrebat:

Dupa ce te desparti de iubita, este bine sa continui sa mai vorbesti cu ea? Daca da de ce si daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Este bine sa ramaneti prieteni pentru ca asa e frumos

5 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

E bine sa continui pentru ca nu este o regula sa fi dusman cu ea

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, daca v-ati despartit ce nu va mai cunoasteti?

| Laviniargint96 a răspuns:

Hei,depinde de ce relatie ati avut. daca puteti sa comunicati sa ramaneti amici e bine, daca tu nu vrei sau ea sa numai vorbiti este problema voastra inseamna ca a-ti avut o relatie nu prea buna.hm acum depinde de ce vreti amandoi daca vreti sa mai vorbiti sau nu :*

| puricel22 a răspuns:

laughing)

| Voicu_Andra_1982 a răspuns:

Cel mai intelept ar fi sa ii faci pe plac in continuare. Sa o faci sa se simta bine alaturi de tine si te va considera un om de incredere, dar trebuie sa ai rabdare si timp sa petreci cu ea.