| Addiction a întrebat:

Dupa cine va ghidati in viata?

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Buna intrebare.Eu in viata ma ghidez dupa ceea ce mi-a dat Dumnezeu, minte, mintea mea...nu al parintilor, nu al prietenilor...al nimanui, ca daca am sa gresesc cu ceva am sa primesc eu loviturile nu cel care mi-a dat sfatul.Acest lucru il fac de cand ma stiu si a mers bine pana acum, daca am gresit ceva nu am putut sa "urasc" pe nimeni, deoarece greseala am facut-o eu si nimeni nu m-a "impins" spre ea.

1 răspuns:
| alexandra_8857 a răspuns:

Nu trebuie sa ne ghidam dupa nimeni. Trebuie sa avem viata noastra.
Sa fim originali. Fiecare cu viata lui, nu trebuie sa plagiam unele personalitati pentru a fii si noi cineva. happy.