| Fineness a întrebat:

Voi dupa ce anume va ghidati in viata?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

„I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. "
Nimic mai mult, nimic mai puțin.

17 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Be who you are. That's all.

| Dumnezău a răspuns:

Sex,drugs & rock and roll

| mgtow a răspuns:

Dupa mine, eu daca vreau sa fac ceva in viata asa va fi. De exemplu aveam de gand sa ajung sofer pe trailer si uite ca anul viitor maicamea imi da bani de ziua mea sa vin in tara si sa dau de categoriile necesare pentru a ajunge acolo.

| IMC90 a răspuns:

Idealu meu in viata e femeia cu mustata :->

| NoChanceForUs a răspuns (pentru IMC90):

Ești homosexual? Sau ești o tipă cu fetișuri?

| IMC90 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Am editat... nu are rost sa ma obosesc cu tine.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru IMC90):

Era o glumă, îmi pare rău că te-a ofensat.

| Bogdanux a răspuns:

Dupa niste principii concepute de mine...

| elasexygagica a răspuns:

Pozitiile sexualebatting eyelashes

| Birjaru a răspuns:

Simplu. Sunt dotat de la natura cu una bucata meat seeking missile. Am de gand sa ma folosesc de ea.

| AddaSunnii a răspuns:

Dupa instinct. Pe sistemul: mai bine esti pesimist si nu te superi daca nu se intampla bine, decat optimist si ramai dezamagit daca iasa rau.

| mgtow a răspuns (pentru AddaSunnii):

Aici nu ai dreptate, daca esti optimista o sa ai parte de ce doresti, cand esti in dubii iese la intamplare norocul sau ghinionul dar eu mi-am dat seama ca fiind optimist am parte de ce vreau si mi-a mers acest truc cu multe necesitati.

| Trolli a răspuns:

Fac ce vreau, dar stiu ce fac.

| DCSHOE a răspuns:

Dupa propriile reguli.

| adita32 a răspuns:

Gps

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa logica.

| Mikiee a răspuns:

Ma ghidez in viata dupa dragoste, dupa prieteni si dupa scopurile si telurile pe care le am.