| bob_1666 a întrebat:

Dupa cum mi-a amintit cineva de curand de textul lui Cartarescu, "De ce iubim femeile", acum simt nevoia sa intreb si eu : De ce iubim barbatii?

Răspuns Câştigător
| naya a răspuns:

Bobyyy am citit ce scria pe site-ul acela si cred ca iti poti da tie fundita castigatoare laughing

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Femeile[ptc eu nu pot spune ca ii iubesclaughing]...ca sa nu se plictiseascalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De ce ii iubim?happy
Pt ca e normal love struckOricine isi gaseste jumatatea.Barbatii ne inteleg, sunt langa noi, ne protejaza si numai asa putem intemeia o familiebig grin
Merita si ei dragostea noastrawinking

| Flav a răspuns:

Ca porci asa cum suntem, suntem niste porci folositori si iubitori.

cami
| cami a răspuns:

Nu inteleg, de ce nu i-am iubi? sprijin, dragoste, vise (cam asta ne dau laughing )

| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu cine de ce iubeste barbatii eu personal acel barbat iubesc care reuseste sa-mi aprinda simturile si pe urma sa-mi fie si un bun prieten pe scurt ma face sa ma simt femeie si ma pot baza pe el.

| Cryssy a răspuns:

Uite-te aici si poate gasesti raspunsul. http://www.youtube.com/watch?v=CV29978gf-g :X

| albastrel a răspuns:

De proaste... sad

| danutza a răspuns:

De ce ii iubim?
pai doar nu o sa iubim femeile ...mai sunt cazuri speciale straight face...

| StarDust a răspuns:

Chiar asa. de ce iubim barbatii? dc iubim fiintele astea indiferente? laughing eu sunt feminista convinsa si sunt de parere ca putem trai si fara barbati. ei fara noi. cam nu.

eh. este doar o parere blushing

| naya a răspuns:

Nimfomanele pentru ceea ce au intre picioare (caz foarte trist pentru ei laughing), materialistele pentru situatia financiara, dependentele pentru ca isi gasesc siguranta in ei, scorpiile fiindca au dat de saracul blegovan, prostutele fiindca de data asta tipii nu le mai zic ca.lasa-ma pe mine sa vorbesc laughing, unele fiindca il plac asa cum e, fara masca, fara ascunzisuri si cu lipsuri.

| naya a răspuns:

Haha.vezi ce inseamna intuitia feminina?laughing mersi

| Andraa_3088 a răspuns:

Pentru spermatozoizi? laughing Glumesc.
Pentru ca stiu sa ne tina in brate si sa ne protejeze, sa ne iubeasca love struck. Acum, tot ce mai lipseste este barbatul potrivit :d.

| bob_1666 explică:

Cred ca cel mai bun raspuns l-am primit aici http://www.cafeneaua.com/......rtarescu/1

| bob_1666 explică:

Vruiam sa mi-o dau mie daca nu imi dadeai tu raspunsul asta happy

| cosmingcc a răspuns:

Hei "stardust" ma intrebare ce varsta ai laughing iti zic eu k nu e asa... sau poate nu esti hetero.:d si imi cer scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca sunt protectori, sensibili uneori, miros atat de bine cand ne tin in brate, sunt puternici, obsedati de sex, bere, masini si fotbal(nu toti)si uneori sunt niste copii mari care ne fac fericite!