| anonim_4396 a întrebat:

Dupa o anumita perioada conversatiile de pe mess se sterg singure? sau daca vb prea mt cu o pers se sterg din ele?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Du-te la Messenger,click pe Privacy Options şi apoi pe Archive. Dacă ai setat prima opţiune,,Yes, save all my messages" o să îţi salveze toatea conversaţiile fără să şteargă ceva, dacă ai setat a doua opţiune,, Yes, save all messages, but clear them each time I sign out" o să salveze conversaţiile cât eşti pe mess, dar atunci când ieşi o să se şteargă tot fără să mai găseşti ceva, iar dacă ai bifat ultima opţiune nu se salvează nimic.

| strawbbery98 a răspuns:

Dupa ce vorbesti mai mult cu acea persoana se sterg.

| zuzukidu a răspuns (pentru strawbbery98):

Dar nu le pot face sa nu se stearga?

| strawbbery98 a răspuns (pentru zuzukidu):

Nu am inteles intrebarea!
repet-o te rog!

| zuzukidu a răspuns (pentru strawbbery98):

Eu as vrea sa nu se mai stearga. se poate face cv?

| strawbbery98 a răspuns (pentru zuzukidu):

Cum iti doresti asta? eu nu stiu cum sa scap de ele mai repede. lasa-le asa eu am cateva de cativa ani(1-2) de la care mi-au ramas semne.