| deutSa a întrebat:

Dupa o lunga perioada, am revenit happy...Cum va simtiti in pragul sarbatorilor de Craciun? Ce puneti pe masa in ziua de Craciun? Ce obiceiuri [ in familie ] aveti?

2 răspunsuri:
| Rubi91 a răspuns:

Cum ma simt? Ingrozitor.Vine Craciunul si eu nu-l simt.De Craciun mai nou am ajuns sa plang.Nu mai simti sarbatorile cand in suflet esti ZOB.

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, nu ma simt foarte bine deoarece nu am starea potrivita, dar lasand la oparte problemele si avand in vedere ca nu-mi place frigul, din anotimpul asta cel mai mult imi plac sarbatorile de craciun, la categoria mancare, pai ce pot sa-ti spun, mama gateste tot ce este posibil si normal sa ai pe masa in ziua de carciun, eventual sarmale, carnaciori, cartabos, carnita de porc, salate de icre, vinete, salata de beuf si multe altele. Asteptam cu drag colindatorii si tot odata zapada:d inca nu a nins in orasul Ploiestihappy