| raisa1993maria a întrebat:

Buna tuturor, cum va simtiti in pragul sarbatorilor de Craciun? ce va doriti cel mai mult? Nu credeti ca a trecut timpul foarte repede, parca ieri eram in vacanta de varahappy

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

happy Buna

Asa e timpul a trecut foarte repede big grin si acum imi amintesc de vacanta de vara cu drag, de clipele petrecute cu prietenii; xx

Craciunul si celelalte sarbatori de iarna sunt sarbatorile mele preferate, pe langa ziua mea de nastere :d

thinking sincer nu prea stiu ce imi doresc. pana la urma cadourile sunt doar un fel de a spune "te iubesc", adevaratele cadouri vin din inima, cadourile cu adevarat sunt momentele de sarbatoare petrecute cu cei dragi happy

cadoul :d totusi ne face fericiti

Eu imi doresc ceva haine si multe dulciuri si poate inca ceva

:* plis puppy dog eyes funda?; xx

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu sincer sunt foarte fericita. Am tot ce-mi doresc momentan, si asta e prietenul meu(cu care sunt de o luna jumate). Abia astept Craciunul, Revelionul love struck.

Da, si mie mi se apare ca a trecut timpul foarte-foarte repede. Parca ieri credeam ca o stau o viata cu prietenul meu pe care l-am cunoscut la sfarsitul lunii iunie anul asta. Si uite ca, dupa doar 3 saptamani de relatie, si cateva luni de certuri/impacari, am reusit sa trec peste. Acum, repet sunt happy si abia astept Craciunul. Tu vum te simti?big grin

| Daria a răspuns:

Eu ma simt foarte bine cand vad atata zapada si familia mea pregatind toate necesare pentru un Craciun de vis.love struck

| amoremioX a răspuns:

Buna si tie... cel mai mult imi doresc sa fiu sanatoasa si fericita deoarece restul vine de la sine...as-i timpul zboara peste noi indiferent daca ne dorim sau nu acest lucru,,,

| deutza a răspuns:

Buna aly93maria.Desi imediat e craciun sunt foarte nepasatoare, nu ma mai intereseaza nimic, nu mai simt magia Craciunului. Ce imi doresc cel mai mult? As vrea sa dispara odata lumea rea care se baga aiurea peste tot, numai sa faca rau si l-as vrea pe fostul meu prieten sub brad de Craciun, dar nu se mai poatehappy. Da a trecut foarte repede din pacate, dar nu avem ce face nu putem da timpul inapoi...

| zalisa a răspuns:

Timpul zboară, ș-are aripi din inimile noastre.

| alexulu a răspuns:

Eu cred ca stiu ce-mi doresc de Craciun happy Sa am si eu o craciunita cu care sa-mi petrec sarbatorile.