| INeverStopLoving a întrebat:

In ziua de astazi care dintre voi inca mai pastrati traditionalele obiceiuri de sarbatori: la Craciun, la Pasti?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Pai in ziua de azi multi nu mai pastreaza traditiile`! Eu d pasti de ex pastrez obiceiurile, dar cu craciunul e mai greu, pentru ca odata ce cresti parca se risipeste din magia craciunului`!straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi nimeni.craciunul in ziua de azi inseamna numai cadouri, distractie si multa bautura.:-D parerea mea.