| Hrotzor a întrebat:

Heei TPU! Astazi am a doua intalnire cu tipa. La prima intalnire a fost mai ciudat, am mers la o cafenea si apoi ne-am plimbat, in rest nimic special. As vrea sa stiu daca e ok sa o sarut la a doua intalnire, si in ce circumstante.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca voi va iubiti cu adevarat, nu este nici un pacat daca va sarutati inca de la a doua intalnire.

| Oxymorone a răspuns:

Priveste-o lung in ochi, apoi buze, apoi iar ochi si vezi daca te imita...si daca te imita, va apropiati si gata un sarut happy

| Vofuse a răspuns:

Da. La plecare iti recomand sa sari pe ea si sa o saruti. Sa fie cat mai spontan. Fetelor le place spontaneitatea.

| RedBull9988 a răspuns:

In primul rand, trebuia sa o saruti la prima intalnire, in timpul intalnirii, nu sa amani momentul pana cand va despartiti.Dar, mai intai trebuie sa faci kino, sa se obisnuiasca cu atingerile tale, iar dupa o saruti.Eu zic, sa o saruti la a doua intalnire(Trebuia la prima intalnire, astfel, te poate considera un prieten), iar daca refuza, ramai calm, si continua ce faceai inainte sa o saruti.
BAFTA!