| paupaulapaulina a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cea mai tare combinatie de culori? happy

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Rosu aprins - negru!

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Albatstru-Negru-Gri mi se pare foarte okwinking

| pwp a răspuns:

Roz si negrulove struck

| AndrikNebunik a răspuns:

Rosu aprins - negru

| DEBrown a răspuns:

Vernil cu oranj big grin

| xAvrilx a răspuns:

Roz si negrubig grin

| covexrobu a răspuns:

Albastru - argintiu, negru portocaliu sau negru cu rosu. Acum depinde la ce vrei sa folosesti combinatia de culoare.

| wanda a răspuns:

Roz-negru

roz-negru-grilove struck

| XxDyaxX a răspuns:

Turcoaz-galbui deschis-alb
E superb! E atat de linistitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu prefer oranj cu albastru. Sunt culori complementare şi depinde de tine să le pui în valoare. Spre exemplu o rochie albastra cu o eşarfă oranj pal sau un taior albastru cu o bluza oranj sau o rochie de vară oranj cu model albastru deschis. Daca e vorba de haine. Daca e vorba de interiorul unei camere... Draperii şi cuvertura oranj şi covor pe fond sau în totalitate albastru, o vază bleu, un abajur bleu.
Te invit pe lecturirecenzate.ro să vezi combinaţia oranj-albastru!
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru-alb