| 4myselfmi a întrebat:

Dupa parerea voastra cine credeti ca este cea mai populara vedeta internationala, si care credeti ca are cea mai mare influenta asuprea adolescentilor? Si dati-mi va rog cateva example de exemple puternice sau modele pe care le urmam in viata de zi cu zi, tot din industria asta muzicala din vremurile noastre!

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Cea mai populară cred că-i Justin Bieber și nu din cauza talentului ci din cauza reclamei negative, a reușit să fie urât de mulți dar a reușit să aibă și tone de fani. Cea mai mare influență cred că o au „vedetele" Disney, nu imi eixtsă copil în zilele noastre să n-aibă tricou cu Hannah Montana.
Exemple de urmat? Din industria muzicală eu zic că Serj Tankian datorită cărții lui care e genială, muzicii lui profunde( deși uneoir melodiile System of a down sunt „random") dar și al stilului unic, adică n-am mai auzit solist să semene cu Serj, e inconfundabil.