| franci a întrebat:

Dupa parerea voastra cine este mai frumos: kenan imirzaloglu sau murat yildirim? dau funda daca si argumentati alegerea facuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt frumosi. si sunt 2 actori valorosi. murat are 32 de ani kenan are 36. kenan la 36 de ani arata foarte bine, sper ca si murat sa arate foarte bine si peste 4-5 ani. murat yildirim are o sensibilitate aparte si reuseste sa transmita emotie si caldura-ceea ce il face valoros in roluri de compozitie in filme de dragoste. kenan e un barbat foarte sigur pe el si cu personalitate si e foarte bun in rolurile de actiune. nu-l vad pe murat in ezel tot asa cum nici pe kenan nu-l vad in rolul demir dogan.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine amandoi(a) arata bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt buni actori, carismatici, fiecare este frumos in felul lui...
Kenan pare un tip putin mai dur, Murat inca mai copilareste in unele situatii, dar ii sta bine ...deci, imi plac amandoilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murat yildirim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca funda e roz argumentez; Kenan detasat! e destept, statornic are maini frumoase, provine din familie cu traditietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe departe este mai frumos si mai atragator murat yildirim si cind plinge este fumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murat Yildirim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kenan

| missimissa a răspuns:

Imi place mai mult de Murat Yildirim pentru ca este super frumos si este mai romantic...Dar si Kenan Imirzaloglu este frumos si este mai dur cu dragostea... Parerea mea... happy