| franci a întrebat:

Dupa parerea voastra cine este mai frumos: kenan imirzaloglu sau murat yildirim? dau funda daca si argumentati alegerea facuta

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nici unul nu poate fi considerat "frumos". Insa au mult farmec.Foarte mult, chiar.Kenan il interpreteaza foarte bine pe Ezel, ii da un plus de caracter personajului, un plus de mister... Iar Murat are un "vino-n coa' " atat de intens incat nu-i pot rezista nicicand,+ ca exista acea chimie intre el si partenerele sale(vezi Asi/Dragoste si pedeapsa)...
Daca ar fi sa aleg totusi, e lesne cine ar castiga:Murat.Are mai multa eleganta, mai mult stil. E irezistibil.

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Eu