| Alien a întrebat:

Dupa temperamentul pe care il dispuneti ce animal credeti ca ati putea fi?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm thinking cred că o veveriţăhee hee.

| Cσσкiє a răspuns:

Pisică, îmi place să lenevesc mult. Mă rog, uneori sunt foarte activă, alteori dorm pe mine. tongue.

| LoveMe a răspuns:

Cred ca o puma!laughing, uneori nu las pe nimeni sa se apropie de mine si ma iau cu toata lumea la cearta!laughing

| anaid a răspuns:

Mi-am facut un test si a iesit cam asahappy...
Esti o zebra! Cu toate ca nu e totul neaparat alb sau negru pentru acest patruped elegant, zebra – si tu – poate fi foarte incapatanata. Dar asta doar pentru ca are o viziune idealista asupra lumii. Esti un prieten loial – cata vreme iti controlezi instinctul de competitie.

| ClaraZ a răspuns:

O pisicuta. Miau laughing

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu cred ca un castorlaughing

| bOse a răspuns:

Delfin

| SheCanFlyy a răspuns:

Gorilarolling on the floor, glumeam, cred ca foca sau marmotathinking

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Leu smug

| yoana14 a răspuns:

Pisiksmug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o pisica. Una careia ii place apahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, nu m-a gandit pana acum, cred ca as putea fi un elefant, sunt pasnic pana sunt iritat si peste mine nu se trece! tongue