| Numarul1 a întrebat:

Dupa vacanta trec in clasa a 8-a.Eu sunt o fire oarecum mai copilaroasa si as dori sa ma "maturizez"(prea mult spus).Sunt de la tara si as vrea sa vorbesc "domneste"(prea putinspus). Vreau sa ma comport frumos cu colegii. Aveti vreun sfat pentru mine? Ce as putea face in preajma colegilor.Nu vreau raspunsuri :"Fii tu insati", nu vreau sa fiu eu... vreau sa fiu o noua Andreea(numele meu) :p
Help=Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Da vb deschis prietenos fara nimic de ascuns si eu sunt de la tara si nu am avut problema cu integrarea in liceu ai putea sa iti schimbi look-ul adica nu stiu in prima zi de scoala vii si u cu cv lejer deschis optimist si vesel caci prima impresie conteaza dar nu prea strident care sa nu strige dupa atentie pune si o nota de parfum fin si iti vor sta baietii la picioare desi s-ar putea sa atragi cv priviri rautacioase din partea unor fetelaughing succes

| Numarul1 explică (pentru MariaChrii):

Cred ca nu ai inteles ceva:eu trec a 8-a nu a 9-awinking. mersi mult.

| MariaChrii a răspuns (pentru Numarul1):

Bine aplica aceleasi reguli nu e nimic rau daca schimibi cv pe parcursul veriibig grin

| Numarul1 explică (pentru MariaChrii):

Dada...:***...succes la scoala

| MariaChrii a răspuns (pentru Numarul1):

As avea nev ca incep a 11 sad

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sunt si eu de la tara si ma cheama Andrei.Sunt o fire copilaroasa, si ma inteleg cu colegii pentru ca asa sunt cam toti.Fa ce vrei, eu nu m-asi maturiza pentru ca asas risc sa imi "pierd" viata si mai tarziu sa regret.
O zi buna si pace in suflet!