| Ana20 a întrebat:

E acest clip pe youtube:"the annoying orange'. Ce program credeti ca a folosit tipu'?

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta Crazy Talk ultima versiune.

| silverfaith a răspuns:

Nu nu este Crazy talk este un mic trick facut cu Pinnacle 12 suprapui 2 imagini una peste cealalta doar ca fata omul este acopierita cu o Culoare Monotoana si sau selectat doar gura si ochii ...si apoi sunt suprapuse in caz ca ai observat marul portocala sunt stabile doar gura si ochii se misca acelea sunt miscarile omului!