| 2k18Tpu a întrebat:

E adevărat ca fumatul te îmbătrânește?

Răspuns Câştigător
| lexusen3 a răspuns:

Fumatul mai mult te face sa nu apuci sa imbatranesti happy asa ca nu te lua de fumat, in primul rand de situatia financiara ca trebuie sa dai vreo 20 lei pe un pachet in loc sa-ti iei altceva cosistent de care ai pofta spre exemplu o prajitura sau altceva. Pe langa asta mai apar si bolile grave dupa cum scrie si pe pachet.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat!

| IonIonescuDorel1999 a răspuns:

Da, boss, m-am nascut acum 18 ani, dar am 235. E pe bune. Guvernul ne minte cand zice de cancer si alea. Fumatul da de fapt si intelepciune