| vanessa_3076 a întrebat:

E adevarat ca sora ei geamana va juca in h2o?
cand a murit pheobe tonkin?

13 răspunsuri:
| eb4ever a răspuns:

De unde stii ca are o sora geamana?laughing

| cris4ever a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie pe care am auzitoooooo

| cris4ever a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ati inebunit cu fata asta. Uite aici, n-a murit nimeni.
http://www.imdb.com/name/nm2100081/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat. Sora ei geamana va juca in h2o. De asemenea, va juca si in co2. Va rezulta h2co3, sau mai pe romaneste apa minerala, sau si mai pe romaneste sifon, sau cel mai pe romaneste acid carbonic.
Phoebe Tonkin a murit in 7 aprilie.
Daca nu murea, poate mai traia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu cred ca are sora geamana! dar stiu ca na murit! sunteti dusi cei care cred asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pheobe Tonkin nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste voi ati innebunit? nu a murit nimeni...si nici nu are o sora geamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ati scos asta? daca murea cautati pe twitter si acolo scrie despre toate stirile asatea prostilor!

| AlexandraWeasley a răspuns:

Nu a murit stai linistita a jucat in tomorrow in 2010 si asa mai departe...e numai un zvon stupid...

| rockangel a răspuns:

OMG.nu e murit pheoberolling on the floor.in locul emmei va veni o alta fata bella.asta-i tot. emma va pleca in canada.si parca rikky si zane se vor despartzi.cauta pe netwinking