| anonim_4396 a întrebat:

A murit Pheobe Tonkin? (Cleo)

60 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da sad A murit.Pacay de eacrying

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pacat*
Am scris pacay in loc de pacat.sczbig grin

Janina
| Janina a răspuns:

Phoebe Tonkin (17 octombrie [1989-2008] in Sydney, Australia)a murit in accident de masina sau din cauza drogurilor era actrita si model din Australia. Ea juca rolul lui Cleo Sertori in serialul H2O

| Farcas a răspuns:

Daacrying mare pacat

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca pe Wikipedia nu scrie ca a murit...eu sunt sceptic.
Nu-ti bate capul ca nu sunt informatii sigure 100%.

| funditze a răspuns:

Hello...Cum s moara daca ea a jucat in 2009 in filmul Packed to the Rafters cu rolul lui Lexi si in 2010 [Anul asta] a jucat in filmul Tomorrow, When the War Began cu rolul Fionei Maxwell...Nu e logik?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fratele meu, unii dintrevoi nu aveti ce face sau nu aveti ce intrebari sa puneti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu uni zic ca da uni zic ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

phoebe tonkin (cleo) nu a murit! daca murea mai juca in sez 3 din h2o nu vedeti ce fraieri sunteti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, chiar a murit. e mare pacat da mare pacat era favorita mea faceam orce doar sa o vad pe yohoo :pe web ca ie super tare conteaza pe mine e mistoo de tot am 15 ani si stiu multe sunt la liceu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa spun sunt forte socata sad dar sunt sigura sigura ca nu se droga si nu fuma j nu consuma alcol..deci am sa contactez pe cineva sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
a murit in film

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare chiar a murit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ati murit voi toti! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prosti suntetsi bah`...credeti toate prostiile care le spun unii la plictiseala...laughing) ce dovezi aveti ca e moarta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum s-a intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit ba idiotilor! joaca in sezonul 3 din h2o!

nebunii dracu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot sa ma obisnuiesc cu astaaa deci nu nu nu se poateeee crying((((((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah` nebunilor voi sinteti projti...cum sa moara daca murea nu mai aparea in sezonu` 3 din h2o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma din H2O a murit a aparut un episod nou H2o in care numa Ricky si Cleo aparea Emma nu era si nici nu era o a 3 sirena nici nu se discuta in serial ceva de ea e ca si cum numa 2 sirene sunt happy apoi s-a intalnit cu o alta sirena happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cleo nu a muri dar nu se stie poate ca da poate ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cu siguranta a murit Pheobe pentru ca se droga mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca a murit cleo, este imposibil. daca a murit de ce s-au facut episoade noi cu cleo, rikki si bella?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca a murit pentru ca altfel nu mai juca in episoadele noi de pe jetics! cine crede este cam prostut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nimeni nu stie exact dar eu cred ca nu a murit, si Ali eu sincera sa fiu nu am auzit ca vreau so bage in alt serial.Si am cautat pe Wikipedia si nu scria nimic despre asta, a scris doar hobiuri si date personale.Deci nu cred ca a murit mai demult a fost un zvon despre Miley Cyrus cum ca a murit.Si asta a fost un zvon fals un haker a scris pe siteul ei personal ca a murit...deci nu a murit, asa cred eu.