| UmbraDeVulpe a întrebat:

E adevarat ca trebuie sa speli prosopul de baie dupa fiecare dus? Sau nu e chiar asa si il poti lasa ceva timp si dupa sa il speli?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu știu de unde ai scos acesta idee. Dar daca ai atât timp, energie și bani de facturi la apă și curent poți să le speli de fiecare data.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu știu, odată la câteva zile, 5-6-7. Când e nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Boss, serios acu. ai nevoie de instrucțiuni să îți speli un prosop?

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Daca nu il folosesti la comun cu altii, ceea ce nu e deloc indicat, poti doar sa-l pui pe sarma la uscat ca sa se zvante, nu e necesar sa-l speli de fiecare data. Daca totusi doresti sa-l speli, pune-l la programul de 14 minute pentru o spalare rapida.

| Fonk a răspuns:

Dupa vreo 4 spalari trebuie spalat. Acum depinde si unde te stergi