| andreearock14 a întrebat:

De ce se spune ca vine sfarsitu lumii cand nici macar nu-i adevarat asta?

3 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

Din cauza calendarului mayas, ca inca cineva a prevestit asta si ca au gasit informatii cu privire la data de 21 decembrie 2012. sincer cred ca se va intampla cv // ca pana la urma unele chestii mai sunt si adevarate dar nici chiar sfarsitul lumii..pana la urma, ce ar cauza distrugerea lumii?laughing

| DarkRoses a răspuns:

Ca sa mai povestim si noi ceva...

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Cei mai multi spun asta deoarece amul acesta o sa se termine calendarul mayas, adica parirele sunt impartite. Unii spun ca o sa se termine pe 21 Decembrie 2012 iar altii spun ca nu: http://www.ziare.com/......ii-1082618
Citeste, ie destul de interesant:)