| Neah a întrebat:

E adevarata superstitia ca daca sughiti se gandeste cineva la tine? Eu cred ca e o porcarie...

3 răspunsuri:
| Tsiitsix3 a răspuns:

Poi. nu`i adevarat, gandeste-te ca daca ar fi adevarat.ai sughita in continuu`. ca de, te vorbesc bunicii, colegii parintii,.:] mai tot timpul`. deci eu nu cred, acum parerea fiecaruia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca se numeste superstitie, e clar ca este o nascocire a unor oameni creata de ei.Eu,personal nu cred in nicio superstitie.
Pa, pa.

| cristina_2174 a răspuns:

Eu cam cred. Pentru ca azi mi sau intamplat lucruri ciudate ca am sughitat toata ziua.Mau urmarit si caini, am cazut cu bicicleta si altele.dar poate am avut eu zi mai rea.SI acum am razgandit, nu cred