| UmbraDeVulpe a întrebat:

E bun si pentru barbati sapunul intim lactacyd?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de sapun intim ca sa te speli pe corp si la cuc, ca orice sapune ste bun pentru atata lucru.

| lpavel a răspuns:

Ce crezi ca se intampla daca n-ar fi bun, iti cade pl sau ce? Femeia nu e tot om? nu e tot din carne si oase? foloseste dracu ce vrei, nu mai pune astfel de intrebari retardate! Unii sigur ati cazut in cap cand erati mici... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Si la ce ar trebui sa te pricepi? sapunul e sapun! Daca ai fi femeie te-as mai intelege ca pentru ele chiar nu este bun orice, nu ca ar muri din asta... dar tu ca baiat? orice foloseste o femeie este bun si pentru barbati, problema e sa-ti placa laughing