| DiamanteleSeSparg a întrebat:

E ceva gresit daca eu ca fata ascult Parazitii? De obicei ii ascult cand sunt asa mai nervoasa sau deprimatahee hee Pur si simplu ma simt bine cand ii asculthappy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Poti asculta orice gen de muzica doresti atat timp cat o asculti pentru tine, fara a deranja pe altii.Pana la urma sunt o trupa ca oricare alta si nu inteleg de unde ideea ca numai baieti pot asculta acest gen de muzicathinking

13 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Dc sa fie gresit? Nu bine-nteles ca nu e gresit fiecare isi alege muzica preferata si o asculta si inca ceva GUSTURILE NU SE DISCUTA NICIODATA DECI ASCULTA PARAZITII!

| JustMe a răspuns:

Nu are nimic, si eu sunt fata(in general girlie girllaughing) si cand sunt nervoasa ascult parazitii si b. u. g mafiatongue

| ºPishcotº a răspuns:

Nu are nimica! Ce conteaza. poate sa fie si rock, si parazitii sau Pavarottilaughing)( in afara de manelelaughingrolling on the floor). Daca te simti bine si te calmeaza nu conteaza! Te pup:*

| Helvete a răspuns:

LOL, normal ca nu. Ce conteaza daca esti fata si asculti rap sau orice alt gen de muzica? Nu vad nimic 'gresit' in asta. Asculta ce vreiwinking.

| Nastia a răspuns:

Si eu sunt fata si ascult parazitii, mafia, codu penal, puya, nane, bitza, guess who, etc.nu are nimic. e bine ca nu ii asculti tot timpul, ca nu devii furioasa pe lume, pe tot, ca ei.ca un refugiu cand esti singura, deprimata, suparata pe toata lumea merge.nu ar fi sanatos sa asculti injuraturi toata ziua. cel putin eu asta cred.

| NUUSTIU a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun. Si eu sunt fata si imi place B. u. g mafia. Fiecare asculta ce muzicaa ii place.

| αℓγήα ツ a răspuns:

Si eu ascult sh nimeni nare nimic ca astahappy

| KidoSmart a răspuns:

Nuuuuuu, si eu ascult B.U.G.Mafia sau Nane cand sunt trista daca mie imi pac nu ma inereseaza parerile altora.Ma simt bine in lumea lor

| bombo9 a răspuns:

Nu e nimic gresit...fiecare asculta ce vrea si ce ii place : si eu ask parazitii si b. u. g mafiawinking

| SharlenaGeorgiana a răspuns:

Nu, nu cred ca este gresit... dar in public, da... cei din jurul tau isi pot face o parer proasta despre tine.in rest este OK.mai ales daca te face intr-un fel sa te descarcihappy:*

| alexa_4958 a răspuns:

Nu este de loc gresit si app si eu ascult, dar doar asa pentru ca pe mine nu ma ajuta cu nimic.Ma bucur ca pe tine te ajuta.

| dulcemaria_1483 a răspuns:

Nu cred ca este gresit pentru ca multe fete asculta parazitii. si eu am colege ce ascutla parazitii.

| Shuwii a răspuns:

Nu are de ce sa fie ceva gresit pentru ca daca tie iti plac Parazitii nu conteaza nici ce`ar spune cei din jurul tau.Si eu ascult parazitii cand sunt mai nervoasa.de fapt ascult si cand sunt happy. Daca crezi ca prietenii tai au o parere proasta inseamna ca nu iti sunt cu adevarat prieteni.