| SlenderMann a întrebat:

E chiar asa rau sa te uiti la anime-uri?

Răspuns Câştigător
| adutzu95 a răspuns:

Normal ca nu e rau sa te uiti la animeuri si eu ma uit am 17 ani dar gasesc animeurile foarte interesante si atractive.Nicaieri nu spune ca exista o varsta la care te poti uita animeurile sunt facute pentru toate varstele.Parerea mea uitate in continuare nu baga in seama pe nimeni. Uite niste animeuri bune :Naruto, Yu-Gi-Oh, Fairy Tail si multe altele. Bafta. Funda?

| SlenderMann explică (pentru adutzu95):

Animeul Naruto l-am terminat, dar m-am apucat de Naruto Shippuden.Si la Fairy Tail ma uitam deja.Dar nu m-am uitat inca la Yu-Gi-Ho.
Ai auzit de Hellsing?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu, e o tara libera, putem face aproape orice. Nu exista o varsta anume pentru desene sau animeuri. Gusturile nu se discuta.
*-*

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Depinde ce animeuri.

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Si eu am 16 ani si ma uit la anime! Si ce? De exemplu unul dintre preferatele mele este Death Note si este +17; teoretic nici nu as avea voie sa ma uit pentru ca sunt prea mica. Preferatele mele sunt Naruto si Naruto Shippuden. Am trecut printr-un moment greu in copilarie, dar desi pare penibil acest anime m-a facut cu adevarat puternica! Uita-te in continuare si nu iti va parea rau!

| AnimeFreak a răspuns:

Mie mi se pare ceva foarte normal...adica stai putin. daca iti plac, de ce nu te-ai uita? Crede-ma ca eu sunt fooooooooooarte obsedata de anime (si cam tot ce fac toata ziua este sa ma uit la anime -_-) si cateodata prietenii mei imi spun ca am luat-o razana sau ceva de genu dar sincer nu ma intereseaza..adica dupa parerea mea daca iti place ceva nu trebuie sa te intereseze atat de mult ce spun altii. Deci in concluzie, dupa parerea mea NU este absolut nimic rau in asta atata timp cat tie iti plac anime-urile happy...

| ĉøďяüт a răspuns:

Nu daca te referi la cele de pe tv (disney channel) poti sa te uiti si la 16 ani dar porcariile acelea de pe cartoon network poti sa te uiti pana la 11 12 an maxim asa este de obicei dar tu faci c vrei funda?

| Shayna a răspuns:

Ce-ţi pasă mă de ce zice lumea asta? Fă ce-ţi place. Dacă stai sa acţionezi mereu dupa preferinţele altora ce crezi că o sa se aleagă de tine?