| mandacheannemaria a întrebat:

E cineva admin la o pagina mare de facebook? Am nevoie urgent de o favoare din partea voastra.

5 răspunsuri:
| SefuBanilor99 a răspuns:

DA EU AM O PAGINA CU 700-800 LIKEURI SI CRESTEM DACA VREI TE BAG ADMIN EU SUNT SEFUL PAGINI DAR PAGINA MEA SE NUMESTE Rebelii pana la Moarte este o pagina care trebuie sa postezi poze haioase funy bancuri si multe altele da nume de fb sau yd de mess si te bag admin

| mandacheannemaria explică (pentru SefuBanilor99):

Mie imi trebuie pentru a imi face publicitate la o poza pentru un concurs. Si eu am o pagina de 80.000 de likeuri.

| SefuBanilor99 a răspuns (pentru mandacheannemaria):

Serios!?
imi dai si mie admin plss am fost bun cu tine tiam oferit ce ai vrut
nu imi dai fundita si admin daca vrei facem publicitate pe siteuri mari NoiNoi Kanal D PrO tV
DAM ID DE MESS SI MAI VB

| mandacheannemaria explică (pentru SefuBanilor99):

Nu sunt admina principala!

| AAAAAAAAddddddddYYYYYYYY a răspuns:

Dami si mie fb frumoaso te rog sa vb putin