| silver19 a întrebat:

E cineva din pitesti? Stiti cumva cine canta sambata seara de sinfonia lalelelor? 10x. happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încă se mai fac pregătiri.
Pa, pa.

| Gogutzu a răspuns:

16 aprilie 2010
- ora 10, 00 – 10, 30 – primirea invitatilor la Primaria Municipiului Pitesti;
- ora 10, 30 – Parada Florilor, intre Primaria Municipiului Pitesti si Complexul Expozitional " Casa Cartii ";
- ora 11, 30 – Deschiderea oficiala a "Simfoniei Lalelelor"
Complex Expozitional " Casa Cartii ";
- ora 13, 00 – Deschiderea expozitiei dendro – floricole internationale pentru public;
Complex Expozitional " Casa Cartii "
- ora 16, 00 – Festival concurs de muzica populara veche " sus pe Arges la Izvoare "– editia I-a
- ora 16, 00 – Simpozion stiintific cu tematica floricola organizat in colaborare cu Universitatea Pitesti;
Facultatea de Horticultura – Universitatea Pitesti;
- ora 18, 00 – Spectacol de folclor si muzica etno
Piata Vasile Milea
- ora 21, 30 – Program al Fantanii Muzicale
Piata Primariei Municipiului Pitesti
- ora 19, 00 – Festivitatea de premiere a participantilor la cea de-a XXXIII- a editie a Simfoniei Lalelelor
17 aprilie 2010
- ora 9, 00 – primirea de catre Primarul Municipiului Pitesti a delegatiilor straine prezente la " Simfonia Lalelelor ";
Primaria Municipiului Pitesti
- ora 10, 00 – Crosul "Simfoniei Lalelelor", desfasurat intre Parcul Trivale si Piata Primariei Municipiului Pitesti;
- ora 10, 30 – Concurs de ciclism " Spring Race 2010 ";
Parcul Trivale
- ora 11, 00 – Cupa "Simfoniei Lalelelor" la tenis de masa, pentru veterani;
Scoala nr. 13, " Mircea cel Batran "
- ora 12, 00 – Vizitarea standurilor cu produse dendro – floricole amenajate in zona centala a municipiului Pitesti;
- ora 19, 00 – Spectacol de muzica tanara;
Piata Vasile Milea
- ora 22, 30 Program al Fantanii Muzicale;
Piata Primariei Municipiului Pitesti
- ora 21, 00 " Noptile Albe " ale Pitestiului – Expozitia dendro – floricola "Simfonia Lalelelor " si Muzeul Judetean Arges vor fi deschise intre ora 21, 00 si ora 05, 00
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar totusi cine canta?