| anss23 a întrebat:

E cineva pe aici care are pierce?big grindaca da, cum v-ati convins parintii sa va lase?
Intreb doar din curiozitate!happy

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Da, eu am, sh nici macar nu i-am intrebat, m`am dus, mi-am pus, sh dupa cand am venit acasa au vazut parintii sh au zis "asta e, deja ai facut fapta asta, nu mai conteaza, e viata ta" cam asa cevahappy

| lays a răspuns:

Eu mi-am facut al 17 ani 2big grinnu i-am convins cu nimic. pur si simplu mi le-am facut.nu au mai avut ce sa zicabig grin

| divinuu a răspuns:

Pai mi-am facut.si dupa vreo 2 saptamana l-a vazut mama accidental. s-a suparat putin, dar i-a trecut:p