| anonim_4396 a întrebat:

Eu stau intr-o garsoniera, dar mi-am convins parintii sa ma lase sa imi cumpar un yorkie. puppy dog eyes. Sunt asa de mici si flocosabili.

8 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Aşa, şi? De ce ne-ar păsa nouă?

| Felys a răspuns:

Dupa ce ca este casa mica si de abia respirati cu totii mai pui si un caine care naparleste si mai poate sa va dea si microbi,eu nu ti-as fi permis, animalul sa stea afara, acolo e locul lui, nu ai curte, nu ai ce cauta cu caini, pisici in casa

| MegamortX a răspuns (pentru Felys):

laughing nu ştiu exact de ce, dar mă amuză răspunsul tău.

| Felys a răspuns (pentru MegamortX):

Eu sunt o mare iubitoare de animale,imi sunt dragi absolut toate vietatile,sa nu crezi ca am fost acida pentru ca nu le-as suporta,dar fac distinctie intre animal si om,animalul trebuie sa stea afara in cusca lui, si eu am ditamai cainele, cand a avut probleme de sanatate l-am dus la medic, dar sub nici o forma nu i-as permite sa intre in casa, nu imi voi schimba parerea nicidata

| MegamortX a răspuns (pentru Felys):

Nu, mie mi s-a părut amuzantă faza cu "Dupa ce ca este casa mica si de abia respirati cu totii mai pui si un caine". Mi s-a părut că sună nostim. Şi eu sunt conştientă de faptul că un animal e un animal, şi nu poate trăi ca un om.

| Felys a răspuns (pentru MegamortX):

Din pacate situatia nu e deloc nostima,imagineza-ti,o garsoniera insemna o camera,un copil si parintii, plus un caine care lasa numai par, mie mi se pare o imagine sinistra mai degraba, de aici venea chestia cu respiratul, se termina naibii si oxigenul intr-o noapte cu atatea persoana daca nu lasa geamul deschis

| Sophieeeeeee a răspuns:

Si care e intrebarea?

| factorulics a răspuns:

...te-ai gandit sa scrii o carte? Ai o poveste fascinanta... WTF