| Toutui a întrebat:

E de bine sau de rău dacă cineva iti zice că esti mai frumos ca o fată?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Eu zic ca e de bine.Adica ai trasaturi fine.Nu trebuie neglijat nici raspunsul lui Alin2000Dan...

| AlexeHellsing a răspuns:

Nasol frate, oricine ți-o fi spus-o e nasol. Însă și mai nasol este dacă ți-a spus-o un băiat...

| OMEGALIN a răspuns:

Daca ala care ti-a spus e baiat, nu e de bine nici de rau, e de fugit rolling on the floor))

| SelenaMe a răspuns:

Depinde cum a ton a zis. De obicei sexul feminin e numit se numeste sexul frumos si daca a zis cu aceasta idee a vrut sa zica ca esti foarte frumos. Sau poate a zis ca esti frumos ca o fata pentru ca ai trasaturile unei fete.

| Toutui explică:

Nu, never nu mi-a zis un băiat laughing și se refereau la față.