| VrRos780 a întrebat:

Dacă ești frumos e ușor sa faci sex cu o fată? Voi cum vedeți lucrurile?

23 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Corect.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este clar ca e ușor sa faci sex dacă ești frumos. Tu ai face cu o urâtă?

| RAY a răspuns:

Tu nu ești frumos,o fata nu se agata că e om,cu o fata vorbești, daca te place e altă treabă, fizicul contează, și tu vrei una frumoasa, una urâtă ai găsi tu dar nu mai bun ne plângem pe TPU

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru sex, te aleg numai prostituatele si asta numai daca ai bani, ca frumustea nu le intereseaza, ci banul.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Da,că femeile vor sa moara fără sa își trăiască viata. Nu ai nici o treaba, răspunsurile tale sunt anapoda

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Mai baitel, dintre noi doi tu esti ala anapoda, ca nu ai habar de nici unele, nici macar bun simt sa respecti fetele si femeile nu ai, ca de agatat vreo fata... nu ai fost niciodata in stare, iar cu mentatlitatea asta de misgon, nu vei reusii nici de acum inainte.
Cel mai probabil ai o gandire limitata, odata ce am obosit cu totii pe aici, explicandu-ti cum sa faci si mai ales ce sa nu faci, dar tu dai mai departe cu aceleasi prostii sfara sens.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Cum sa agăț o fată când pe ele le deranjează și cuvântul "agățat"

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

"Acum 7 ore | VrRos780 explică (pentru Violleta2022):
Cum sa agăț o fată când pe ele le deranjează și cuvântul "agățat"

Tu chiar esti prost?
Cum poti sa intrebi pe vreuna daca vrea sa fie agățată?
Asta discutam aici, intre noi, dar niciodata nu ii spui fetei asa ceva.
I te adresezi frumos si politicos, intreband-o ce mai face, daca este libera, daca o poti deranja, daca doreste sa discute cu tine samd.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles, deci femeile de rand nu fac sex
Sex fac numai prostituatele.
Ai o logica bună

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Bine,am înțeles.
Trebuie sa discut despre cărți cu o fată

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Femeile de rand fac dragoste cu barbatii lor.
Tu nu ai sotie si nici prietena, de aia ti-am recomandat o prostituata, ca sex de la una de pe strada nu vei primi tu, asa cum vrei, ca nu se sacrifica nimeni ca sa-ti satisfaca tie madularul din pantaloni.

| dullcat a răspuns:

Lucrurile sunt mult mai complicate decat intrebaril tale puerile, care zici ca sunt puse de un copil de 12 ani. Daca la varsta adulta nu intelegi ca nu e doar alb si negru, e nasol pentru tine.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Și care voi femeile la 12 ani le frecventati foarte des, acum e rândul nostru, mucles

| Hyperion7 a răspuns:

Poți să fii frumos, însă nu îți garantează nimeni sex daca ești și bădăran happy
Poți să ai toate calitățile din lume, dar dacă ai bădărănia ca defect, pa sexwinking

| LordCristobal a răspuns:

Da,asta poate fi un atuu foarte important pe care un baiat poate sa il aiba.
Dar trebuie sa mai stie sa si deschida gura.

| anonim3248 a răspuns:

Frumos înseamnă și multe altele.

| Celdrept a răspuns:

Nu e suficient, trebuie sa fi și tupeist și sociabil, sa știi să discuți cu ele, frumos și prost nu e suficient pentru ele.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Sigur e mai ușor decât dacă ești urat.

| VadimIvanov a răspuns:

Da.

| DorinaK a răspuns:

Nu. Am cunoscut si frumosi dar nu aveau cu ce. Unora dintre ei le ''murea'' cand treceau la treaba.

| VrRos780 explică (pentru DorinaK):

Deci sa fie urat dar sa o aibă mare și să îl tina mult?

| DorinaK a răspuns (pentru VrRos780):

Exact.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Cu siguranta este mai usor. Dar gandeste-te! Daca nu stii sa-ti folosesti,, ciocanul,, si te termini prea repede si nu o ajuti si pe ea sa ajunga la orgasm ....nu-i bine, cred. Iar daca te pune Drakula sa te mai si lauzi la gasca ta de prieteni. ai festelit-o!