| playwithmylife a întrebat:

E grea clasa a VIII-a?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ca materie nu este grea.Este drea la sfarsit cand trebuie sa te desparti de colegi si profesori si vor fi cu siguranta multe lacrimi.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Noua ne-au umflat profii notele cu pompa intra 8-a ca sa ajungem la licee bunehee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Nu! E naspa faza cu examenele alea nationale!
Doar la mate e greu!
Succes!

| User a răspuns:

Nu. E cea mai fainaoh go on

| Диана a răspuns:

Si eu trec acum in clasa a 8-a. big grin Si am auzit ca nu este prea grea, decat la final... Stii tu, examene si tot tacamu'.laughing Oricum, ma descurc eu laughing doar nu sunt asa de proasta. laughing Mult succes si tie! Pa, pa!

| shtephie a răspuns:

Nu este greawinking Profesorii sunt mai indulgenti in al 2lea sem happy
Este frumoasa mai ujoara decat a7awinking
Succes!

| bebitzu a răspuns:

Nu chiar, fiind ultima clasa din ciclul primar profesorii o sa te ajuta sa obtii o medie cat mai mare pentru admiterea la liceu big grin

| alexa18 a răspuns:

Nimic nu-i greu daca inveti.

| Eu.si.atat a răspuns:

Sa speram ca nu, am auzit ca este mai usoara decat a 7-a.

| Abbey a răspuns:

Salut:* si eu trec in a 8`abig grin

sper sa nu fie greaworried

desigur toti zic ca e dar eu nu prea cred:-J mai greu o sa fie cu examenele aleachatterbox

stiu ca nu tii de ajutor raspunsu meusad dar noah o trebuit sa scriubig grin.ps ii las pe cei cu experientza sa iti raspundahappy

si SUCCES de pe acum>big grin

| julieta a răspuns:

E grea cand te gandesti ca la sf clasei vei da capacitatea sau ce se mai da acum, la cum se schimba legile, va bulverseaza cu totul! depinde de capacitatea fiecaruia de a invata, sincer mie nu mi s-a parut grea perioada de gimnaziu si nici ce-a de liceu, desi am terminat liceul tanjesc dupa acele momente, cu toate ca sunt studenta nu e cum era atunci.

| Ciufu a răspuns:

Eu acum am terminato, si ce pot spune mai mult e greu deoarece la final a fost naspa toata lumea a plans chiar si noi si parintii, am fost o clasa buna. ASTA E PARTEA GREA dar daca te referi la materi "e floare la nas" la ureche laughing e simplu si eu am dat teste din asea PISA si a fost mai usoare ca cele date de profesor in clasa a VII Doar ca am si invatat happy e super ca acum ii torturezi pe aia micii happy daca e ceva ce vrei sa zic ad id meu raduq4ever

| Ciufu a răspuns:

Si matematicaa fost usoara, daca nu intelegi sa ii spui profesorului sa iti mai explice odatahappy

| a0b1c2 a răspuns:

Doar matematica o sa te rupa tongue restul bine si frumos