| CkErROo a întrebat:

E greu sa canti la tobe?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă îţi face plăcere şi vei învăţa cu drag, atunci nimic nu e prea greu.

| Musique a răspuns:

Dacă ai ritmul în sânge, nu.
Seară faină!

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, dacă eşti antrenat şi ai ambiţie da, dar ştii mulţi înainte să facă un lucru spune că este greu.
O zi bună!

| KristalPop a răspuns:

Am avut un prieten care a luat lecţii vreo 2 ani şi nu mi s-a părut greu. laughing

| RainboyDash a răspuns:

Nu, presupun ca tu vrei sa mergi cu ursul sau ceva de genu nu? E foarte usor sa inveti mel aia la tobawinking

| CkErROo explică (pentru RainboyDash):

Nu laughing, vreau sa intru in trupa de rock a liceuluiwinking. La anul' intru intr-a 9-a si vreau sa cant la tobe \m/.

| Madallina3 a răspuns:

Nimic nu e greu, atata timp cat iti place.