| wolfves a întrebat:

E mai rau sa stai pe telefon decat pe tableta sau calculator? Ca ma gandesc ca are ecranul mai mic si iti obosesc ochii mai repede.

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Da, pe telefon este cel mai rău pentru că are cel mai mic ecran și stai mai aproape de ecranul acestuia decât la tabletă sau calculator

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

E acelasi lucru, nu stiu ce ecran ai tu dar al meu e destul de acceptabil

| Neorxnawang a răspuns:

Depinde, bine e sa stai cel putin 2 ore pe zi, eu am vederea praf de la un monitor 4k

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neorxnawang):

Cred ca ai vrut sa spui cel mult 2 ore pe zi!winking Deoarece cum ai zis, cel puțin 2 ore pe zi, te referi la mai mult de 2 ore si nu cred ca asta ai vrut sa spui laughing