| Alina_5575 a întrebat:

E normal ca inainte de ati veni menstruatia sa te doara sani sau poate fi si altul motivul?

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, e normal ca inainte de menstruatie sa te doara sanii

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da. e normal.nu ai de ce sa te ingrijorezi. App. ai gasit acele alea, pentru masina de cusut?happy bafta.

| Hmmmm a răspuns:

Este cat se poate de normal.
face parte din sindromul premenstrual. daca vrei sa aflii mai multe despre asta cauta pe google. uite cel mai bun articol pe care l-am gasit eu: http://www.topsanatate.ro/articol/ce-este-sindromul-premenstrual-24598.html

| lol1232 a răspuns:

Da este absolut normal sa te doara depinde de la femeie la femeie chestia asta.big grin

| lavynika a răspuns:

Pe mine ma dor cu o saptamana inainte.

| CristinaCristi a răspuns:

Da si ti se intaresc

| Cherisheverything a răspuns:

Da, face parte din sindromul premenstrual. SPM. este normal.

| anduta160 a răspuns:

Este normal sa te doara sanii, spatele.Depinde de la femeie la femeie.

| Psihologul a răspuns:

Da, este perfect normal.

| raluca750 a răspuns:

E absolut normal...asta este una din caracteristici

pupici:*:*:*