| Jager a întrebat:

E normal ca o profesoara de romana sa-ti dea de copiat 78 de pagini albe, frumos scrise dintr-o carte cumparata? Pana acum nu am putut scrie ca sunt plecat de acasa, am fost plecat toata vacanta si cartile am uitat sa le iau. Totusi, e normal sa faca asta? Cartea e cumparata de mine.

Ce pot sa-i spun luni, sa nu faca urat?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

E aberant sa copiezi 78 de pagini fara rost. Nu stiu, spune-i ca n-ai facut, c-ai fost plecat si n-ai avut timp.

| Madesz a răspuns:

Nu e normal! Doamne, ce profesoara! Spune-i dirigintei chestia asta! E gravă situația! Asculta de mine!