| anonim_4396 a întrebat:

E normal să iubesc singurătatea? Menționez că nu sunt o persoană tristă, ba chiar din contră, îmi iubesc viața și oamenii care fac parte din ea la maxim, toți mă știu ca o persoană plină de viață. Mai am eu momentele mele de panică când vorbesc cu anumite persoane, dar nu de ei vreau sa mă "izolez" în special, vreau sa o fac chiar si de cei apropiați o perioadă mai lungă, să fiu absolut singură. Sunt genul de om care din a merg în parc cu prietenii prefer să stau singură în casă citind sau uitându-mă la seriale/anime. Una din dorintele mele e sa stau departe de tot ce inseamna societate în jur de o lună, undeva în natură

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normalul in ziua de azi e definit de majoritate. adica de prosti. tu fa ceea ce iti place tie, nu altora.

| ElvinaAgnes a răspuns (pentru anonim_4396):

Merciii!

| anonim_4396 explică (pentru ElvinaAgnes):

Pentru putin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca asta vrei, atunci fa-o.De ce sa nu fie normal? Important e sa te simti tu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este perfect normal.

| ElvinaAgnes a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci de răspuns

| anonim_4396 explică (pentru ElvinaAgnes):

Cu placere

| Victor453 a răspuns:

Sigur ca este normal, chiar si oamenii fereciti iubesc singuratatea, pur si simplu exista asa momente in care vrei sa stai singur