| Anonim1842 a întrebat:

E o fata de care imi place care e la acelasi liceu cu mine dar nu ne cunoastem si nu stiu cum as putea sa o abordez cum sa ma bag in seama cu ea.O vad in fiecare dimineata la aceeasi statie de autobuz cu care mergem la liceu si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea avand in vedere faptul ca ea nu ma cunoaste si nici eu nu o cunosc nici macar de la prieteni sau ceva.Ce as putea sa fac? Nu am mai avut o iubita si nu stiu cum sa abordez o fata sa ma bag in vorba cu ea astfel incat sa pot sa stau cu ea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu te îndrăgostești de cineva doar pentru că l-ai văzut că e frumos/frumoasă. „Nu judeca o carte după copertă. "

| Anonim1842 explică:

Up