| alejinxique a întrebat:

E posibil sa vad cine mi-a vizualizat profilul facebook? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| arman996 a răspuns:

Nu,nu e posbil receent a aparut un virus e fb care se numeste profil viwer sau ceva de genu nu mai tin minte exact si deodata ce dadeai like la chestia asta u facei un even care avea acelasi nume dar nu arata cine t-a viz profilul deci nu exista

ps daca gasesti e virus sau nu merge bafta

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poti,exista aplicatii speciale pe facebook dar trebuie sa le cauti la prieteni sau cauta la searc pe FB who viewed my profile poate iti apare aplicatia tongue

| dyannee a răspuns:

Nu,nu e posibil.

| QuietAngel a răspuns:

Nu potihee hee